Drzwi

Znajdź produkt

DRZWI

STALOWE PCV DREWNIANE

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Zawsze dbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł u nas model dopasowany do jego potrzeb, dlatego też proponujemy niezwykle szeroki wybór tego typu konstrukcji. Każda z nich charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością, jak również estetyką wykonania.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że drzwi stanowią jeden z elementów izolacji termicznej budynków i poszczególnych pomieszczeń. Odpowiednio dobrana konstrukcja pozwala stworzyć solidną barierę przed chłodnym powietrzem z zewnątrz, co z kolei wpływa na ograniczenie strat ciepła.

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas produktów jest również różnorodność wzorów i kolorów. Dzięki temu możesz dopasować stylistykę konstrukcji do aranżacji poszczególnych pomieszczeń.

DRZWI

ZEWNĘTRZNE STALOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi stalowe zewnętrzne jak i wewnątrz klatkowe, takich firm jak: WIKĘD, STALPRODUKT, DELTA.

DRZWI

PVC

  1. Doskonałe parametry termoizolacyjne dzięki zoptymalizowanej budowie i innowacyjnemu systemowi uszczelniania EPDM.
  2. Szeroka gama folii Renolit i możliwość zastosowania dużej liczby wypełnień drzwiowych umożliwiają dowolną aranżację.
  3. Długotrwałe użytkowanie i stabilność konstrukcji.
  4. Wysokiej jakości okucia drzwiowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
  5. Elegancki design wpisujący się we współczesne trendy architektoniczne.
  6. Wybór spośród wielu kształtów i wzorów, aby nadać drzwiom niepowtarzalny charakter.
  7. Zastosowanie niskiego progu, który zapewnia wygodne użytkowanie.

DRZWI

WEWNĘTRZNE STALOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi stalowe zewnętrzne jak i wewnątrz klatkowe, takich firm jak: WIKĘD, STALPRODUKT, DELTA.

DRZWI

Drewniane

ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne to nie tylko ozdoba mieszkania, domu lub każdego dowolnego obiektu użytkowego. To także ochrona i bezpieczeństwo jakiego potrzebują mieszkańcy i użytkownicy obiektu.

DRZWI

Drewniane

WEWNĘTRZNE

Wnętrze mieszkalne, użytkowe, publiczne – w każdym znajdziemy dodatki, które można przypisać do jednej grupy. Chociaż tak różne, wywodzą się z jednego, tego samego zarysu działań i funkcji. Mowa o drzwiach wewnętrznych, które stanowią podstawę wnętrz mieszkalnych i użytkowych.

DRZWI WEWNĘTRZNE

POL-SKONE
Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice oraz futryny.

DRZWI WEWNĘTRZNE

DRE
Firma DRE oferuje drzwi wewnętrzne ramowe, płytowe, składane, szklane, malowane, systemy przesuwne oraz nowość drzwi połyskowe.

DRZWI WEWNĘTRZNE

CENTURION
Producent oferuje drzwi wewnętrzne w technologii Rama-Soft. Takie rozwiązanie technologiczne pozwala uzyskać produkt o zwiększonej wytrzymałości , stabilności i sztywności konstrukcyjnej. Dodatkowo krawędzie skrzydła są zaokrąglone.