Galeria

MONTAŻ

OKIEN

Nasza firma specjalizuje się w tzw. „Ciepłym montażu” okien, polega on na zastosowaniu trzech warstw uszczelniających: środkowej, wewnętrznej i zewnętrznej. Przy użyciu piany poliuretanowej oraz taśm paroszczelnej i paroprzepuszczalnej.

MONTAŻ

DRZWI

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Zawsze dbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł u nas model dopasowany do jego potrzeb, dlatego też proponujemy niezwykle szeroki wybór tego typu konstrukcji. Każda z nich charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością, jak również estetyką wykonania.

MONTAŻ

BRAMY

Solidna konstrukcja, zawiasy zwiększające sztywność oraz bezpieczne panele to cechy, które posiadają nasze bramy garażowe. Dzięki temu, że są one dodatkowo uszczelnione, zarówno między segmentami, jak i na całym obwodzie, zapewnią odpowiednią izolację i uchronią przed pojawiającą się na ścianach wilgocią.

MONTAŻ

ROLET

ZEWNĘTRZNYCH

W ofercie posiadamy rolety zewnętrzne, żaluzje zewnętrzne i rolety screen. Główną zaletą osłon zewnętrznych jest zmniejszenie temperatury poprzez ograniczenie dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia. W chłodniejsze dni zasłonięta roleta stworzy poduszkę powietrzną pomiędzy oknem a spuszczoną roletą, w skutek czego chroni przed utratą ciepła.