Moskitiery

MOSKITIERY OKIENNE RAMKOWE

Są doskonałym zabezpieczeniem przed owadami. Najczęściej wybierane przez naszych klientów. Sprawdzają się niemal we wszystkich rodzajach okien. Prosta konstrukcja i montaż. Ramka wykonana jest z aluminium a siatka z włókna szklanego poktytego pvc. Występuje siatka zwykła, stalowa oraz przeciwpyłkowa. Duża gama kolorów podstawowych w tym drewnopodobne a także jako opcja dodatkowa możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. Możliwe wykonanie dowolnych kształtów.

MOSKITIERY DRZWIOWE

Popularne zabezpieczenie drzwi balkonowych przed owadami. Najprosze rozwiązanie w wielu kolorach z możliwością zastosowania różnego typu siatek, takich jak np. siatka stalowa, aluminiowa, wypełnienie płytą plexi lub drzwiczki dla kota. Możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, do ramy okiennej, w światło otworu lub do elewacji. Zawiaski moskitiery posiadają samozamykacz, który zawsze domknie drzwi po wyjściu lub wejściu z lub do pomieszczenia.

MOSKITIERY PLISOWANE

Pozwalają zamknąć dużą przestrzeń taką jak okna tarasowe i systemy przesuwne o dużych gabarytach. Możliwość montażu do ramy okiennej oraz do istniejących rolet zewnętrznych. Kolorystyka dopasowana do kolorów okien.